wat voor functie zoek je

Machinist Hydraulische Kraan
In welke plaats
59

Machinist Hydraulische Kraan vacatures

  • AgriwerkerOldemarkt
    €3.100 - €3.700
    36 - 40 uur
    MBO
    3 dagen geleden
  • RegiodienstBadhoevedorp
    €2.600 - €3.800
    40 uur
    VMBO/MAVO
    23 dagen geleden
  • Download de app

    Bekijk en solliciteer op vacatures bij jou in de buurt, waar en wanneer jij wilt. Je nieuwe baan is altijd dichtbij.

  • Raaak PersoneelDordrecht
    €2.600 - €3.600
    36 - 40 uur
    VMBO/MAVO
    11 dagen geleden
  • AgriwerkerNieuw-Dordrecht
    €16 - €18
    30 - 40 uur
    MBO
    3 dagen geleden
  • AgriwerkerWesterbork
    €17 - €20
    38 - 40 uur
    MBO
    15 dagen geleden
  • Waar wil je werken?

    Type hier je woonplaats
  • Wark UitzendbureauHardenberg
    €16 - €20
    40 uur
    MBO
    29 dagen geleden
  • AgriwerkerTerborg
    €3.100 - €3.500
    38 - 40 uur
    MBO
    3 dagen geleden
  • abiantGrootegast
    €14 - €18
    1 - 40 uur
    Lagere school
    17 dagen geleden
  • WR.nl SolliciterenDordrecht
    €3.200 - €4.200
    32 - 40 uur
    MBO
    13 dagen geleden
  • WR.nl SolliciterenRitthem
    €3.200 - €4.200
    32 - 40 uur
    MBO
    8 dagen geleden
  • WR.nl SolliciterenRitthem
    €3.200 - €4.200
    32 - 40 uur
    MBO
    8 dagen geleden
  • AgriwerkerSneek
    €15 - €18
    32 - 40 uur
    MBO
    Vandaag
  • WR.nl SolliciterenDordrecht
    €3.200 - €4.200
    32 - 40 uur
    MBO
    3 dagen geleden
  • WR.nl SolliciterenRitthem
    €3.200 - €4.200
    32 - 40 uur
    MBO
    6 dagen geleden
  • JD Infra AannemingsbedrijfKoudekerke
    €3.173 - €3.597
    33 - 40 uur
    MBO
    59 dagen geleden
  • Wat voor dienstverband wil je?

    • Vast53
    • Tijdelijk6
  • Melse MaljaarsZeeland
    €3.173 - €3.597
    1 - 40 uur
    MBO
    13 dagen geleden
  • De KlerkWerkendam
    €3.173 - €3.597
    1 - 40 uur
    HBO
    53 dagen geleden
  • DirixElsloo Lb
    €3.173 - €3.597
    33 - 40 uur
    MBO
    8 dagen geleden
  • De KlerkWerkendam
    1 - 40 uur
    MBO
    53 dagen geleden
  • Meulendijks RondhoutHeeze
    1 - 40 uur
    MBO
    28 dagen geleden
  • Aannemersbedrijf DamsteegtMeerkerk
    €3.000 - €4.500
    40 uur
    MBO
    29 dagen geleden
  • Wat is je carrièreniveau?

    • Ervaren54
    • Starter4
    • Geen ervaring1
  • DekkerRotterdam
    €2.900 - €3.900
    33 - 40 uur
    MBO
    3 dagen geleden
  • TuytelOud-Alblas
    €2.706 - €3.499
    38 uur
    MBO
    14 dagen geleden
  • BRVDen Hoorn Zh
    €2.638 - €3.182
    33 - 40 uur
    MBO
    19 dagen geleden
  • RelaX HR PersoneelsdienstenGorredijk
    1 - 32 uur
    MBO
    53 dagen geleden
  • Kroeze InfraBeesd
    €2.706 - €3.499
    33 - 40 uur
    MBO
    51 dagen geleden
  • In welke branche wil je werken?

    • Overig18
    • Bouw/Installatie15
    • Transport/Opslag/Distributie10
  • Van den HeuvelHalle
    €2.773 - €3.548
    33 - 40 uur
    MBO
    51 dagen geleden
  • Loonbedrijf J. van EttenBergschenhoek
    1 - 40 uur
    MBO
    23 dagen geleden
  • SinkegroepKruiningen
    €3.078 - €3.822
    40 uur
    MBO
    17 dagen geleden
  • Van WervenBiddinghuizen
    €3.519
    40 uur
    MBO
    10 dagen geleden
  • HOVE KranenSchoonhoven
    €3.173 - €3.597
    1 - 40 uur
    MBO
    5 dagen geleden
  • SortivaAlkmaar
    €3.034 - €3.840
    33 - 40 uur
    MBO
    31 dagen geleden
  • HKS MetalsMoerdijk
    €3.078 - €3.822
    40 uur
    MBO
    46 dagen geleden
  • Bakx Roosendaal Loonwerk & GrondverzetRoosendaal
    €2.706 - €3.499
    33 - 40 uur
    MBO
    4 dagen geleden
  • Wat is je vakgebied?

    • Inkoop/Logistiek/Transport38
    • Overig12
    • Techniek6
3 dagen geleden

Mobiele Kraanmachinist

Salaris€3.100 - €3.700
Uren36 - 40 uur
DienstverbandTijdelijk
WerklocatieOldemarkt
OpleidingsniveauMBO
BrancheTransport/Opslag/Distributie

Functieomschrijving

Wil jij als mobiele kraanmachinist aan de slag bij uiteenlopende projecten? Werk je graag buiten, hou je van afwisseling en ben je een echte aanpakker? Dan is deze functie van mobiele kraanmachinist iets voor jou!

Over het bedrijf

Dit innovatieve bedrijf is betrokken bij allerlei sloop- en asbestsaneringsprojecten, met een focus op agrarische en industriële gebouwen. Je gaat werken in een gedreven team dat veiligheid, samenwerking en resultaat centraal stelt. De organisatie kenmerkt zich door een no-nonsense mentaliteit en een prettige, informele sfeer. Als mobiele kraanmachinist speel je een cruciale rol in uiteenlopende projecten.

Werkzaamheden

In de rol van mobiele kraanmachinist voer je verschillende taken uit en heb je veel verantwoordelijkheid. Je werkt op diverse locaties en levert maatwerk bij elk project.

  • Bedienen van de mobiele kraan bij sloopwerkzaamheden en asbestsanering
  • Scheiden en laden van afvalstromen zoals puin, hout en metaal
  • Plaatsen en verplaatsen van materialen op de juiste plaats
  • Uitvoeren van klein dagelijks onderhoud aan de mobiele kraan
  • Waarborgen van de veiligheid op locatie voor jezelf en je collega's
  • Samenwerken met uitvoerders en andere teamleden bij grotere projecten

Wij vragen

  • Aantoonbare ervaring als mobiele kraanmachinist
  • Kennis van veiligheid en werken volgens protocollen
  • In het bezit van een VCA-certificaat of bereid dit te halen
  • Flexibele en collegiale instelling
  • Ervaring met het nauwkeurig scheiden van materialen
  • Het is een pluspunt als je weet hoe je de mobiele kraan vervoert met truck en dieplader

Wij bieden

  • Veelzijdige baan als mobiele kraanmachinist met afwisselende taken
  • Goede arbeidsvoorwaarden en salaris volgens CAO
  • Werkkleding en reiskostenvergoeding
  • Mogelijkheden voor het behalen van certificaten op onze kosten
  • Reguliere werktijden, geen late diensten
  • Perspectief op een vast contract bij goed functioneren
  • Prettig werkklimaat en enthousiast team

Contact

Ben jij de mobiele kraanmachinist die graag aan de slag gaat met uitdagende sloop- en saneringsprojecten? Reageer direct via de sollicitatieknop. Heb je vragen over deze vacature? Neem gerust contact op via WhatsApp of bel 0623592846. Een e-mail sturen kan ook naar robertjan.bouma@agriwerker.nl. Wij staan klaar om je vragen te beantwoorden!

Vacatures Machinist Hydraulische Kraan

Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? In de rol van Machinist Hydraulische Kraan zijn er volop kansen te ontdekken. Momenteel staan er 59 vacatures open voor Machinist Hydraulische Kraan op Nationale Vacaturebank.

Wat is het gemiddelde salaris van een Machinist Hydraulische Kraan?

Het salaris voor een Machinist Hydraulische Kraan hangt af van je ervaring en waar je werkt. Gemiddeld ligt het rond €3.385 bruto per maand en voor de meeste Machinist Hydraulische Kraan banen heb je Mbo nodig. Is het genoeg om rond te komen, jouw carrière een boost te geven of eindelijk die droomreis te maken?

Waar kan je werken als Machinist Hydraulische Kraan?

Op zoek naar dé plekken om je carrière als Machinist Hydraulische Kraan te kickstarten of verder te laten bloeien? Vele opties voor deze droomjob zijn te vinden in Ritthem, Dordrecht, Moerdijk en Werkendam. Van de provincies heb je in Zuid-Holland, Noord-Brabant en Utrecht de beste mogelijkheden om een baan te vinden als Machinist Hydraulische Kraan. Benieuwd in welke branche jij terechtkomt? De Bouw/Installatie branche heeft een hoop opties voor jou. En door te kiezen voor soortgelijke functies blijft je loopbaan flink in beweging. Door af te wisselen, groei je binnen je vakgebied.

Vast of zzp?

Ben jij opzoek naar stabiliteit en zekerheid die je bij een vaste baan vindt? Of ga je bijvoorbeeld voor de flexibiliteit van zzp-werk? De meeste vacatures voor Machinist Hydraulische Kraan bieden een Vast dienstverband. Maar met elk type dienstverband kun je de balans tussen werk en privé precies vinden zoals jij dat wilt. Zo stem je je carrière af op je privéleven en bereik je je persoonlijke doelen in je eigen tempo.

Solliciteer nu

Waar wacht je nog op? Gebruik de handige filteropties bovenin of klik op ‘Alle filters’ om je zoekopdracht helemaal naar jouw wensen te finetunen. Ontdek de mogelijkheden en zet de volgende stap in je carrière! Je nieuwe baan is altijd dichtbij met Nationale Vacaturebank.

Veelgestelde vragen

  • Er zijn 59 vacatures beschikbaar.

  • Het gemiddelde salaris van een Machinist Hydraulische Kraan ligt tussen €3.173 en €3.597.